Vrijwilligerscommissie - FC Ommen

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Vrijwilligerscommissie

Vrijwilligerscommissie

 

Wie zijn wij (vrijwilligers@fcommen.nl)

Henk Westerhof 06-51241380 vrijwilligers@fcommen.nl
Rene Warnders 06-14436792  
Rik Schuurman 0529-456694  

Aangezien FC Ommen er voor kiest meer aandacht te besteden aan de vrijwilligers, is er een vrijwilligerscommissie opgericht.

Waarvoor kun je bij ons terecht?
  • Aangeven waar je vrijwilligers voor zoekt. Wij zoeken in onze database wie mogelijk zou kunnen helpen en anders plaatsen we een vacature in de vacaturebank
  • Hulp bij het inwerken van nieuwe vrijwilligers

Wat doen wij 
  • Wij voeren het vrijwilligersbeleid van de vereniging uit in samenwerking met de verschillende commissies
  • Wij bedenken de manier waarop nieuwe vrijwilligers kennis maken met de vereniging. Hoe leggen we uit hoe alles werkt bij FC Ommen en wie doet hierin wat?
  • Wij helpen/adviseren vrijwilligers bij het wegwijs maken van nieuwe leden en nieuwe vrijwilligers
  • Wij inventariseren aantal vrijwilligers per taak en gaan (mede) op zoek naar vervanging wanneer vrijwilligersplekken opgevuld moeten worden Wij organiseren met de activiteitencommissie de vrijwilligersavond
  • Wij organiseren met de verantwoordelijke commissies workshops
  • Wij ondersteunen commissies bij eventuele vacatures  

De vrijwilligerscommissie heeft als taak het ondersteunen van vrijwilligers en commissies, maar heeft vaak geen directe operationele rol in het proces. Commissies moeten bijvoorbeeld zelf de planning van vrijwilligers organiseren. Ook moeten commissies zelf nieuwe vrijwilligers inwerken en instrueren. Zoals aangegeven is de vrijwilligerscommissie er voornamelijk ter ondersteuning (organiseren/adviseren/communiceren) van andere commissies en het bestuur en tot in bepaalde mate van vrijwilligers.
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!